21.02.2013 :: 01:35
Do trzech razy sztuka To tylko dwa lata, a ja znów wracam ... zakochanie-odkochana. Wracam, szukając miejsca nieskażonego wszechobecnym pędem za niczym. Bez historii będzie, za to z sentymentem. Słuchając w kółko tej samej muzyki uskuteczniam tamte chwile. Bezcelowo Bezsensownie Bez Ciebie Bez .. Nie chcę miłości. Nie chcę Ciebie. Nie chcę nie czuć. Nie chcę zapomnieć Dojrzałam bym odejść. Nie dorosłam by opuścić Martwię się o Ciebie. Chyba chcę, abyś był szczęśliwy. Nigdy nie zagubiony. Może, nie zgubiony w próżności własnych myśli. Widok Twoich oczu wpatrujących się w nagie ciało innej kobiety przyprawi mnie o zmarszczki. Ewentualnie utratę Wagi PS. To tak beznadziejne, bezsensowne... żałosne damn! Ale pamiętam trzeci rozpięty guzik Twojej koszuli przy nucie Linkinów z 2007.. Pamiętam też kolor Twoich ust, błysk w oczach od odbijającego się ekranu telewizora... I te Twoje ręce na moim udzie. Ok! Obiecuję, ostatni raz u Ciebie i zniknę. I nie będę już chcieć.. naprawdę uwierz, przecież do trzech razy sztuka