sungirl - komentarze


Nie raz wydaje się że szczęście jest tak blisko.
tak blisko że możemy je dotknąć wyciągając ręke do przodu
że możemy poczuć jego zapach.
Ale kiedy wyciągamy dłoń i staramy się chwycić je w swoje ręce
wówczas wszystko pryska
rozpływa się jak mgła.
A ja? znów stoję na rozdrożu...
Nie wiem która droga jest tą, która dawała mi tyle radości...
Obie drogi teraz wydają się czarne...
Gdzie jest to światełko które zawsze cichym głosikiem podpowiadało mi którędy iść?
poczekam... poczekam na kolejny świt...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
20.03.2009 :: 18:39 :: 80.50.54.230

toks

ajj...ja tak egoistycznie tylko o sobie, a Ty taka ladna notke apisalas :) z reszta jak zawsze :)

ja osobiscie uwazam ze najpiekniejsze sa momenty wlasnie tuz przed nadejsciem szczescia, wtedy gdy sie czuje jego zapach, ale jeszcze nie trzyma, gdy wiemy ze najblizsza przyszlosc bedzie szczesliwa i nie musimy sie jej obawiac.

Tak samo jest w milosci, zawsze uwazalam ze najlepsze sa poczatki, wtedy docenia sie to co sie dostalo od losu i nie wymaga sie od drugiej osoby za wiele, na sile starajac sie zauwazyc tylko wady i koniecznie je naprawic.

Nieraz przerabialam to, ze sczescie pryska, to bardzo bolesne, dlatego uwazam ze podjelas najlepsza decyzje jaka mozna. Bo szczescie przychodzi niespodziewanie, w najmniej oczekiwanym momencie, uparte szukanie odstrasza je. Wiec czekaj. Na pewno sie doczekasz czegos pieknego, wierze w to :)
20.03.2009 :: 18:26 :: 80.50.54.230

toxic

och Kochana....

wyjasnie Ci powod powstania tego wierszyka :)

otoz, jest on wynikiem porycia mi glowy przez szkole. heh:) rzygam juz ta nauka, nie maja dla nas litosci, dlatego tez jest w najabrdziej ryjacym jezyku.

a czy ten kraj jest perfect..??

o matko bosko, pewnie ze nie!! moze i finansowo nie mozna tam zginac, ale ludzie..ludzie... i mi wcale nie jest tam dobrze, tylko ja wiem ile upokorzen tam przezylam. no, ale nie bede sie uzalac, juz widac koniec, poza tym obiecalam sobie ze bede dzis miec dobry humor, bo mam urodzinki hihi :)

P.S. tez ladnie szprechasz nie ma coo.. :*
Talk.pl :: Wróć