sungirl - komentarze


Ze śmiechem spoglądasz mi w oczy.
..Odważnie ..
Odcień ciekłego złota, ziemne ręce i blada marmurowa skóra . To wszystko co jest jej potrzebne do życia w wieczności.
.
Każda bajka ma swój koniec.
Tym mało optymistycznym akcentem stawiam kropkę na końcu zdania.
A teraz.. pozwalam zatracić się im w tym małym, ale jakże doskonałym kawałku wieczności...

. cytując..
Sparaliżowana wpatrywałam się w ciemne oczy drapieżcy stojącego na przeciwległym końcu długiego pomieszczenia, a on przyglądał mi się z uśmiechem. (...)
Nie zmieniając przyjaznego wyrazu twarzy, mroczny łowca ruszył w moją stronę, by zadać ostateczny cios. (...)

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
03.01.2009 :: 11:45 :: 80.50.54.230

toxykologia

po co mowic, ludzie na to nie zalsuguja, zeby im cokolowiek mowic... lepiej pisac pamietnik i uparcie go pilnowac, pamietnik to najlepszy psycholog, wywalisz z siebie wszystkie smutki i masz pewnosc ze on tego nikomu nie powtorzy ! a potem, gdy juz smutki mina, mozesz przewrocic kartki i spojrzec na to z innej, daleszej perspektywy, by wyciagnac madre wnioski na przyszlosc, powodzenia ! ;*
02.01.2009 :: 23:19 :: 80.50.54.230

toksykologia

no tak akcent z bajka faktycznie malo optymistyczny...eeej troche wiecej radosci w sobie! ;)

P.S. a wlasnie ze nie!! :P :P
sa bajki ktore nie maja konca, a jesli sie koncza to tylko tak: zyli dlugo i szczesliwie", o!
Talk.pl :: Wróć